Powstaje komiks o przygodach Kazika!

Ta historia jest niezwykle plastyczna, te wszystkie pustynie, dzikie zwierzęta, tubylcy. Narysować ciekawy wizualnie komiks o Kazimierzu Nowaku to rzecz naprawdę nietrudna – mówi Paweł Kołodziejski, rysownik z Krakowa, który pracuje nad komiksową wersją przygód Kazimierza Nowaka.

Komiks zatytułowany “Afryka. Wielka podróż Kazika.” ma być gotowy w listopadzie tego roku. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Łukasz Wierzbicki

3 odpowiedzi do Powstaje komiks o przygodach Kazika!

 1. Paul RUNIGA 20 września 2008 w 21:44 #

  Witam,
  Cieszę się, że miałem sposobność studiować w tym kraju o bogatej tradycji, o wielkich osobowościach jakim jest Polska.
  Ś.p. Karol Wojtyłła papież wszystkich ludzi, ś.p. Ryszard Kapuściński, ś.p. Wiktor Prandota, ś.p. Kazimierz Nowak…lista takich wielkich Polaków jest długa.
  Ci Polacy przedstawiali Afrykę rzeczowo tj. ze swoimi smutkami oraz radościami…pokazywali, że Afryka to nie tylko wojny, choroby, głód itp. tak jak media usiłują nam przekazać.
  Mam nadzieję, iż ten komiks “Afryka. Wielka podróż Kazika.” posłuży do edukacji aniżeli do ośmieszania mego kontynentu i jej mieszkańców jak bywało w przeszłości z innymi komiksami i wierszykami.
  Dołączam wyrazy poważania.
  Salve…

 2. komiks 19 grudnia 2008 w 15:55 #

  I gdzie ten komiks?

 3. Łukasz Wierzbicki 19 grudnia 2008 w 22:36 #

  Gdzie komiks? Zapraszam do lektury październikowych wpisów, a konkretnie: http://www.kazimierznowak.pl/2008/10/29/afryka-wielka-podroz-kazika-komiks-gotowy/

  Pozdrawiam!
  Łukasz

Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

Dodaj komentarz