Kochana Maryś! jest tak bardzo ostatnio chwalona, zarówno na blogu, jak i na Facebooku, że postawiliśmy przygotować prezent dla najbardziej wiernych czytelników serii Kochana Maryś!.

Kochana Maryś! tom IV na Święta!

Aby zdążyć z drukiem i dostawą gotowej książki do Ciebie jeszcze przed 23 grudnia, musieliśmy podjąć decyzję o wielkości nakładu zanim jeszcze ogłosimy przedsprzedaż. W związku z tym przedpremierowy nakład Kochanej Maryś! tom IV na Święta będzie limitowany.

Dodatkowo, oprócz tomu 4, przygotowaliśmy również niespodziankę.

Pakiet „Kochanej Maryś!” w eleganckim ETUI: 
przedpremierowe II wydanie tomów od 1 do 3 (uzupełnione o dodatkowe ilustracje) wraz z przedpremierowym tomem 4.

Zamówienia będzie można składać wyłącznie na stronie internetowej Wydawnictwa Sorus w sprzedaży wysyłkowej. 

Zamówienia zaczniemy przyjmować na przełomie listopada i grudnia.

Dokładną datę rozpoczęcia sprzedaży wyślemy osobom, które dołączyły do sympatyków Kazimierza Nowaka. Wysyłka książek rozpocznie się po 12 grudnia. Gwarantujemy dostawę na terenie Polski w okresie 15-23.12.2023 r.

Mamy nadzieję, że ta przedpremierowa nasza mobilizacja dostarczenia ostatniego tomu Kochanej Maryś! wraz z nowymi wydaniami poprzednich tomów jeszcze w tym roku przed Świętami choć trochę zrekompensuje, że tak długo musieliście czekać na całość.

Śledź uważnie nasze maile oraz komunikaty w naszych mediach społecznościowych (Kazimierz Nowak na Facebooku oraz Wydawnictwo Sorus na Instagramie), aby nie przegapić tej wyjątkowej okazji sprawienia sobie i bliskim prezentu na Święta od Kazimierza Nowaka :)